ریزش آوار ساختمان مسکونی در روستای دهنو ،رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: دو کودک در حادثه خراب شدن یک منزل مسکونی در روستای دهنو سفلی بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ جان خود را از دست دادند.

محمد حیدری رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در گفت‌وگو با چهارمحال آنلاین ؛ اظهار کرد: دو کودک در حادثه خراب شدن یک منزل مسکونی در روستای دهنو سفلی بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ جان خود را از دست دادند و دو نفر مصدوم شدند.

ریزش آوار ساختمان مسکونی در روستای دهنو

وی افزود: ساعت ۵ بامداد روز پنجشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ گزارشی مبنی بر خراب شدن یک واحد مسکونی روستای دهنو سفلی بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ به واحد دیسپچ اورژانس چهارمحال و بختیاری اعلام شد که بلافاصله دو آمبولانس اورژانس از پایگاه‌های اورژانس چلگرد و دشت زرین برای نجات به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ادامه داد: در بررسی‌های اولیه توسط کارشناسان عملیاتی اورژانس استان مشخص شد پنج نفر شامل پدر، مادر، مادربزرگ و دو کودک در این منزل مسکونی سکونت داشتند.

حیدری اضافه کرد: پس از انجام اقدامات درمانی مصدومان به بیمارستان منتقل شدند و متاسفانه ۲ کودک به‌ علت وخامت حال و جراحت‌های ناشی از فرو ریختن آوار و سقف این منزل مسکونی قبل از رسیدن آمبولانس جان خود را از دست داده بودند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.