رییس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری گفت: به‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل و کنترل حجم ترددها و کاهش بار ترافیکی از روز سه‌شنبه ۱۵شهریورماه تا اول مهرماه، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان به خوزستان اعمال می‌شود.

سید غلامعلی نوربخش روز سه‌شنبه در گفت و گو با چهارمحال آنلاین افزود: با هدف افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای قبل و بعد از برگزاری مراسم اربعین حسینی، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری به خوزستان به اجرا در می‌آید.

وی افزود: تردد تمامی اتوبوس‌ها تا ساعت هفت صبح روز جمعه اول مهرماه ۱۴۰۱ در محور هفتگل – باغملک – ایذه – دهدز – شهرکرد و برعکس ممنوع است و مسیر اهواز – اندیمشک – خرم آباد – الیگودرز – اصفهان – شهرکرد به‌عنوان مسیر جایگزین تردد اتوبوس‌های این مسیر تعیین شده است.

نوربخش ادامه داد:تردد همه خودروهای ترانزیت و کامیون‌های حامل بارهای صادراتی و وارداتی نیز از روز ۱۵ شهریورماه تا صبح روز جمعه اول مهر در محورهای منتهی به مرزهای درگیر طرح اربعین مطابق با مصوبه دومین جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی در سال ۱۴۰۱ ممنوع است.

رییس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرورها تردد تاکسی‌های درون شهری شامل ون و سواری در مدت اجرای طرح اربعین امسال که از روز ۱۵ شهریورماه آغاز شد در محورهای خارج از شهر ممنوع است و این محدودیت تا صبح اول مهر نیز ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: زائران حسینی قبل از عزیمت از طریق سایت سایت www.rahvar۱۲۰.ir و یا تماس با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن های ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ که به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور است، از ترافیک مسیرها مطلع شوند و امدادرسانی احتمالی نیز از طریق همین پل‌های ارتباطی امکانپذیر است.

نوربخش افزود: زائران حسینی همچنین می‌توانند از طریق سایت www.141.ir و یا شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری به صورت شبانه‌روزی از وضعیت راه‌های کشور مطلع شوند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.