شما اینجا هستید
اقتصادی » زیرساخت‌‎های انتقال شبکه گاز به واحدهای صنعتی شهرکرد فراهم می‌شود

زیرساخت‌‎های انتقال شبکه گاز به واحدهای صنعتی شهرکرد فراهم می‌شود ، فرماندار شهرکرد گفت: زیرساخت‌‎های انتقال شبکه گاز به واحدهای صنعتی و مجتمع‌های تولیدی شهر کُرد فراهم می‌شود. حمید ملک‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ، اظهار داشت: ایجاد زیرساخت انتقال گاز به واحدهای صنعتی و رفع موانع پیش روی این واحدها گام مهمی در راستای رونق و آبادانی منطقه برداشته می‌شود.
وی افزود: ۲ مجتمع بزرگ دامپروری شهر کیان و شورابچه فرخشهر و همچنین واحد صنعتی لبنیات فلات کوهرنگ فاقد شبکه گاز هستند که با توجه به کاهش دما در فصل‌ سرد سال مشکلات زیادی برای این افراد فراهم شده بود.
فرماندار شهرکرد بیان کرد: با بررسی‌های انجام شده و برگزاری جلسات با مالکان معبر لازم برای انتقال خط لوله گاز به مجتمع‌های دامپروری و واحد صنعتی لبنیات فلات کوهرنگ ایجاد می‌شود که به زودی عملیات گازرسانی به این واحدها آغاز می‌شود.
ملک‌پور با بیان اینکه واحدهای صنعتی به لحاظ دارا بودن شرایط و زیرساخت، فرصت مناسب برای سرمایه‌گذاری در بخش تولید و صنعت هستند، خاطرنشان کرد: گازرسانی به این واحدها نقش مؤثر در کاهش آلودگی هوا و توسعه صنعت استان دارد.
وی تصریح کرد: در صورتیکه امکاناتی از جمله گاز، برق، آب، جاده دسترسی و سایر امکانات در شهرک‌ها و مجتمع‌های تولیدی شهرستان فراهم می‌شود می‌تواند زمینه جذب سرمایه‌گذار را فراهم کند. زیرساخت‌‎های انتقال شبکه گاز به واحدهای صنعتی شهرکرد فراهم می‌شود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!