شما اینجا هستید
اجتماعی » سلیقه محوری در ارزیابی دستگاه ها جایگاهی ندارد

سلیقه محوری در ارزیابی دستگاه ها جایگاهی ندارد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: شخصی نگری، سیاسی بازی و سلیقه محوری در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و مدیران کل هیچ جایگاهی ندارد.
اقبال عباسی روز پنجشنبه در شورای راهبری توسعه مدیریت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اصلاح شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه ها، از سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواست تا اصلاح و تحول در نظام اداری به همراه بهبود شاخص های ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و مدیران را در دستور کار قرار دهد. وی افزود: در ارزیابی دستگاه های اجرایی و مدیران کل باید سطح بندی دستگاهی صورت گیرد.

عباسی تصریح کرد: دقت به شاخص های عمومی و اختصاصی مشخص شده برای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و مدیران کل می تواند از تضییع حقوق جلوگیری و رعایت عدالت را تقویت کند.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مشارکت کارشناسان دستگاه های اجرایی و کمک به ارزیابان می تواند در ارزیابی دقیق دستگاه های اجرایی و مدیران کل مؤثر است.
وی گفت: عملکرد دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در راه اندازی میز خدمت و کسب موفقیت های مرتبط با آن بررسی و در نشست بعدی شورای راهبری توسعه مدیریت استان ارائه شود.
عباسی تاکید کرد: نشست های شورای راهبری توسعه مدیریت چهارمحال و بختیاری هر ۳ ماه یکبار برگزار شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: اصلاح و تحول در نظام اداری استان جزو برنامه های مهم این سازمان است.
طهمورث الیاسی بختیاری تصریح کرد: بهره وری، ارتقاء و تغییر اساسی در سلامت نظام اداری مورد توجه مسئولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری خواهد بود.
وی افزود: کسب رضایتمندی بیشتر مسئولان، کارمندان، مردم و قشرهای مختلف از عملکرد دستگاه های اجرایی می تواند باعث خروجی عملکرد مثبت باشد.
شورای راهبری توسعه مدیریت چهارمحال و بختیاری ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ با ۵ کمیته تخصصی، پس از ۲ سال ابلاغ از سوی شورایعالی اداری در استان تشکیل و فعال شد.
این کمیته ها شامل ساختار و فنآوری های مدیریتی، توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی، سرمایه انسانی، سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم و مدیریت عملکرد هستند.

سلیقه محوری در ارزیابی دستگاه ها جایگاهی ندارد
مشارکت فعالانه مردم نقش موثری در پیشبرد برنامه ها دارد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!