ستاد امربه معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری ،دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر گفت: یکی از عمده ترین هدف های ستاد امر به معروف و نهی از منکر تبیین جایگاه امر به معروف و نهی از منکر است.

حجت الاسلام ابوالفضل احمدی دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر بعد از ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب ما به ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیاز نداریم ما به احیا امر به معروف و نهی از منکر نیازمندیم.

وی با اشاره به اینکه لازم است فرهنگ سازی عمومی امر به معروف و نهی از منکر در آحاد جامعه صورت گیرد تصریح کرد: نسبت به امر به معروف و نهی از منکر بی تفاوت نباشیم که این بی تفاوتی آسیب میزند.

احمدی با اشاره به اینکه باید مردم نسبت به امر به معروف و نهی از منکر حساس باشند ادامه داد: اگر این حساسیت مردمی شد قطعا به هدف هم نزدیک تر می شویم.

وی با تاکید بر اینکه رسالت امر به معروف و نهی از منکر قبل از اینکه به عهده ستاد باشد به عهده رسانه است گفت: در امر به معروف و نهی از منکر بینش سیاسی لازم است.

ستاد امربه معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری

احمدی با تاکید بر اینکه مطالبه گری خود شاخه ای از امر به معروف و نهی از منکر است گفت: جامعه باید نسبت به کاستی ها مطالبه گر باشند.

وی با اشاره به اینکه همه مردم باید پای کار آیند اظهار کرد: خود مردم در مسئله امر به معروف و نهی از منکر باید حساس شوند و در واقع ستاد نقش حمایتی دارد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.