ستاد انتخاباتی در هسته مرکزی شهرکرد ، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرکرد با اشاره به شرایط ویژه برای راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی، گفت: برپایی ستادهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در هسته مرکزی شهرکرد ممنوع است.

احمدرضا امینیان امروز در شهرکرد با اشاره به شرایط ویژه برای راه‌اندازی ستادهای انتخاباتی، گفت: برپایی ستادهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در هسته مرکزی شهرکرد ممنوع است.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرکرد ادامه داد: در راستای جلوگیری از تجمعات در شهرکرد به منظور رعایت مصوبات الزام‌آور ستاد ملی مبارزه با کرونا و طرح‌های ترافیکی سطح شهر، برای راه‌اندازی ستادها شرایط ویژه‌ای پیش‌بینی شده است.

وی افزود: از این رو برپایی ستاد در خیابان دوازده محرم از محدوده چهارراه فصیحی تا میدان دوازده محرم، خیابان ملت از محدوده میدان دوازده محرم تا میدان فردوسی، خیابان سعدی از محدوده چهارراه فردوسی تا چهارراه فصیحی در شهر شهرکرد ممنوع است.

امینیان اضافه کرد: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.