سرپرست اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری ،وزیر ورزش و جوانان روز یکشنبه طی حکمی «موعود بنیادی‌فر» را که به عنوان یکی از داور بین‌المللی فوتبال ایران و داور لیگ برتر کشور شناخته می‌شود، به سمت سرپرست اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری معرفی کرد.

موعود بنیادی‌فر از داوران بین‌المللی و “الیت “فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و از دبیران ورزشی چهارمحال و بختیاری و تهران است که از سوی وزیر ورزش و جوانان جایگزین حمید کریمی مدیرکل سابق این اداره شد.

آیین معارفه سرپرست جدید اداره روز یکشنبه در مجتمع ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با حضور مشاور و سرپرست حوزره وزیر ورزش و جوانان، مدیران ستادی و مدیران ارشد شهرستان‌های اداره کل ورزش و جوانان برگزار و رییسان هیات های ورزشی و جمعی از ورزشکاران برگزار شد.

«موعود بنیادی‌فر» سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان چهارمحال وبختیاری از اهالی استان و دانش آموخته دکتر تربیت بدنی در گرایش مدیریت ورزشی و داور بین المللی فوتبال و مدرس دانشگاه است.

موعود بنیادی‌فر پیش از این شنبه‌شب در هفته نخست لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال ایران دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و ذوب‌آهن اصفهان را همراه با قهرمان نجفی و وحید زمانی قضاوت کرد که این دیدار بدون گل با نتیجه تساوی به پایان رسید.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.