سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن با تشریح چالش‌ها و ظرفیت‌های شهرستان بروجن، گفت: رشد و توسعه این شهرستان نیازمند توجه بیشتر مسئولان است.

فتاح کرمی صبح امروز در شورای اداری شهرستان بروجن گفت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف است اما برخی از این ظرفیت‌ها مغفول مانده و رشد و توسعه بیش از پیش این شهرستان نیازمند توجه بیشتر مسئولان استانی و ملی است.

سرپرست فرمانداری شهرستان بروجن ادامه داد: نبود زیرساخت‌های کشاورزی، دامپروری و احداث گلخانه و همچنین مشکلات چندین و چندساله این شهرستان در زمینه تامین آب شرب و کشاورزی و محدودیت استفاده از منابع، از جمله مهم‌ترین مشکلات این شهرستان است.

وی ادامه داد: شهرستان بروجن با توجه به داشتن نیروی انسانی متخصص، تحصیل‌کرده و متعهد و همچنین داشتن ظرفیت‌های بی‌شمار، همواره در سطح ملی و استانی حرفی برای گفتن داشته است لذا از همه مسئولان توجه بیشتر برای رفع مشکلات این شهرستان را خواستاریم.

کرمی خاطرنشان کرد: تسریع در اجرای پروژه‌های جاده‌ای، تامین اعتبار برای اجرای هرچه سریع‌تر پروژه‌های بهداشت و درمان و پروژه‌های آبرسانی، از جمله مطالباتی است که رشد و توسعه این شهرستان به آن‌ها گره خورده لذا امیدواریم در این دولت جهادی رفع مشکلات این شهرستان شهیدپرور را شاهد باشیم.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.