سرپرست فرمانداری شهرستان سامان گفت: در سفر رییس‌جمهور و هیات دولت سیزدهم به چهارمحال و بختیاری چهار هزار میلیارد ریال اعتبار به این شهرستان اختصاص داده شد.

محمدتقی گنجعلی روز یکشنبه در شورای اداری شهرستان سامان تاکید کرد: فعالیت تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان سامان رصد می‌شود و انتظار می‌رود مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه و پایدار بیندیشند تا به منطقه‌ای نمونه در سطح ملی و استانی تبدیل شویم.

وی افزود: برای تکمیل و چهار خطه شدن جاده سامان به تیران یک‌هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در سفر رییس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت ضمن اینکه ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل و بهره‌برداری از اردوگاه دانش‌آموزی شهرستان سامان اختصاص پیدا کرد.

وی یادآور شد: ۲۰۰ میلیارد ریال به‌منظور تکمیل و بهره‌برداری از اردوگاه صاحب‌الزمان (عج) کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سامان تخصیص یافت.

سرپرست فرمانداری شهرستان سامان اظهار داشت: این سه مصوبه به‌همراه ۳۸ مصوبه دیگر و اعتبارات مختص شهرستان سامان در سفر رییس‌جمهور به چهارمحال و بختیاری به‌زودی اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به لزوم تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام و اجرای پروژه‌های توسعه‌ای در شهرستان سامان گفت: تکمیل جاده سوادجان در حاشیه زاینده‌رود به‌تازگی اعتبار ملی گرفته است.

گنجعلی تاکید کرد: مشکلات بخش‌های مختلف شهرستان سامان شناسایی شده است و راهکارهای اجرایی آن در آینده‌ای نزدیک تدبیر و اجرایی می‌شود.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رییس‌جمهور و تعدادی از اعضای هیات دولت سیزدهم ۱۹ خردادماه به چهارمحال و بختیاری سفر کردند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.