سوداگر مرگ در شهرکرد ،رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده طی عملیات شبانه پلیس و دستگیری هفت سوداگر مرگ در شهرکرد خبر داد.

سرهنگ سلیمان ریاحی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی مناطق آلوده در سطح شهرستان شهرکرد، شب گذشته توسط عوامل پلیس مبارزه با موادمخدر استان به مرحله اجرا درآمد.

سوداگر مرگ در شهرکرد

وی در ادامه با بیان اینکه در این طرح با هماهنگی مرجع قضائی هفت توزیع‌کننده هروئین شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۳۵۰ گرم هروئین کشف و دو دستگاه خودرو توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری در خاتمه با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، خاطرنشان کرد: به جهت حفظ آسایش و آرامش شهروندان طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده در نوبت‌های متعدد و با تمام توان اجرا می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.