شما اینجا هستید
اجتماعی » سپاه مانع از نفوذ دشمنان به مرزهای ما شده است

سپاه مانع از نفوذ دشمنان به مرزهای ما

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سپاه همواره مانع از نفوذ دشمنان به مرزهای ما شده و هرگز اجازه نخواهد داد تا د‌شمن به اهداف شوم خود برسد و همواره تهدیدات دشمن را خنثی کرده است.

به گزارش چهارمحال آنلاین ؛ الله‌کرم نصیری عصر امروز در همایش تجلیل از جانبازان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد:هجمه‌های دشمنان جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون ادامه داشته و دشمن درصدد است که با انواع فتنه ها، کارشکنی ها و توطئه ها به کشور صدمه بزند و از هیچ تلاشی در این مسیر کوتاهی نکرد، اما هیچگاه به هدف خود نرسیده‌اند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به تلاش دشمن در القا یأس و ناامیدی در جامعه، بیان کرد: امروز شاهد تلاش دشمن در جهت ایجاد ناامیدی و یأس در جامعه هستیم چرا که یکی از اهداف دشمن دوری مردم از نظام جمهوری اسلامی است، اما این خواب شوم دشمنان تعبیر نخواهد شد.

وی با اشاره به هجوم دشمنان به سپاه، خاطرنشان کرد: سپاه همواره مانع از نفوذ دشمنان به مرزهای ما شده و هرگز اجازه نخواهد داد تا د‌شمن به اهداف شوم خود برسد و همواره تهدیدات دشمن را خنثی کرده است.
نصیری با بیان اینکه دشمن نمی‌تواند گزندی به جمهوری اسلامی وارد کند.، تاکید کرد:

درحال حاضر شاهد یکپارچگی و وحدت ملت ایران هستیم و تمامی مردم ایران چه در داخل و چه در خارج از کشور، از سپاه پاسداران حمایت کرده و این اقدام آمریکا را محکوم کرده اند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!