شما اینجا هستید
اقتصادی » شرکت پست نقش اساسی در بازارهای کسب و کار ایفا می کند

شرکت پست نقش اساسی در بازارهای کسب و کار ایفا می کند ،عضو هیات مدیره شرکت پست ایران گفت: شرکت پست نقش مهم و اساسی از لحاظ ساختاری، حیاتی در اقتصاد، بازارهای جدید از جمله کسب و کارهای الکترونیکی ایفا خواهد کرد.فریبا مرادی سه شنبه شب در دیدار با استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: همکاران این شرکت در هر جایگاه و شغل باید بازارهای جدید را شناسایی و با جدیت به دنبال توسعه بازار باشند.
وی گفت: امسال در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ۲ طرح مهم ملی ‘ جی نف ‘ و ‘ سیماک ‘ در این شرکت در دست اجراست که پیشگری و نظارت بر همه مراحل صدور مجوزها از طریق دستگاه های اجرای و نظارتی، جلوگیری از صدور مجوزهای غیرقانونی در حریم منافع حیاتی و جلوگیری از رباخواری در بحث زمین و املاک، حذف بروکراسی ادارای از مزایای اجرای این طرح است که در زمینه توسعه اقتصادی کمک کننده دولت است.
استاندار چهارمحال وبختیاری نیز در این دیدار گفت: پتانسیل ها و استعدادهای فراوان و توانمندیهای مردم استان ناشناخته مانده است.
اقبال عباسی افزود: با گسترش اطلاعات و ارتباطات و پیشرفت فناوری در جهان مدرن، باید گذار از پست سنتی به پست الکترونیک در کشور انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا با بهره گیری از اطلاعات و ارتباطات ظرفیت و توانمندیهای استان به خوبی بیان شود.
وی گفت: پست الکترونیک باعث کاهش ترافیک، صرفه جویی در وقت و امینت می شود و مردم می توانند زندگی راحت تر و آسانتر را تحربه کنند و جامعه نیز به یک جامعه منظم تبدیل می شود.
عضو هیات مدیره پست ایران به منظور شرکت در آیین معارفه مدیرکل جدید استان چهارمحال وبختیاری به شهرکرد سفر کرد.
در این آیین ‘سید عبدل درگاهی’ به عنوان مدیرکل پست چهارمحال و بختیاری معرفی و از خدمات عنایتی مدیرکل سابق تجلیل شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!