شهرداری‌ها مکان‌هایی را برای استقرار مسافران نوروزی پیش‌بینی کنند

سرپرست میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: شهرداری‌ با ایجاد کیوسک‌هایی در سطح شهرها می‌تواند برای استان درآمدزایی و از برپایی چادر توسط مسافران جلوگیری کنند. به گزارش خبرگزاری چهارمحال آنلاین ،مهرداد جوادی ظهر امروز در کمیته برنامه ریزی و آمار ستاد تسهیل سفرهای نوروزی استان اظهارداشت: همه دستگاه‌های متولی در امر گردشگری باید با یکدیگر همکاری تا مشکل در زیر ساخت‌های موجود استان ایجاد نشود که این امر مستلزم فرهنگ‌سازی در بین مسافران و گردشگران می‌باشد.
وی افزود: شهرداری‌های استان با ایجاد کیوسک‌هایی در سطح شهرها و اجاره آن‌ها با قیمت کم به مسافران می‌تواند برای استان درآمدزایی و از برپایی چادر توسط مسافران جلوگیری کنند زیرا برپایی چادر به زیرساخت‌های استان آسیب می‌زند. سرپرست میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: در کمیته اصلی ستاد تسهیل سفرهای نوروزی در استانداری باید مشکلات گردشگری در سال‌های قبل مطرح و رفع تا شرایط مطلوبی برای پذیرایی از مسافران در استان ایجاد شود. جوادی اضافه کرد: در ستاد تسهیل سفر مشکلات آموزش و پرورش برای اسکان مسافران در مدارس استان مطرح می‌شود تا بودجه‌ای برای تهیه امکانات اولیه برای رفاه مسافران آماده شود تا به نحو مطلوب از مسافران و گردشگران در استان پذیرایی شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.