شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری ،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت ایجاد زیرساختها در شهرکها و نواحی صنعتی گفت: ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در نیمه نخست امسال هزینه شد.

حمیدرضا فلاح روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین افزود: این مبلغ صرف ایجاد خیابان، زیرسازی معابر، شبکه توزیع آب، برق، گاز و تصفیه‌خانه فاضلاب شده است.

وی ادامه داد: این مبلغ تا پایان سال به ۶۰ میلیارد تومان افزایش پیدا می‌کند که در مقایسه با سال‌های گذشته از جهش بالایی برخوردار است.

به گفته وی، هزینه زیرساخت نیمه نخست امسال به اندازه مجموع هزینه سال گذشته و سه برابر اعتبار تخصیص یافته به این بخش در سال ۹۷ است.

شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری همچنین از واگذاری ۸۰ هکتار زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد و اظهار داشت: این میزان زمین در قالب ۱۲۰ فقره قرارداد به متقاضیان واگذار شده که با توجه به شرایط کنونی و شیوع کرونا در تاریخ شرک شهرک‌های صنعتی استان بی‌نظیر است.

فلاح خاطرنشان کرد: این در حالی است که طبق هدفگذاری انجام شده امسال در مجموع باید ۵۰ هکتار زمین از شهرک‌های صنعتی واگذار می‌شد.

هم‌اینک ۲۹ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در چهارمحال و بختیاری مستقر است که در ۲۱ مورد از این شهرک‌ها شرایط برای واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تولید، خدماتی و صنفی فراهم است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.