شما اینجا هستید
ویژه خبری انتخابات » صلاحیت 94 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا احراز نشد.

جعفر مردانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین در شهرکرد تاکید کرد: از مجموع 4 هزار و 708 داوطلب ثبت نامی برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری، صلاحیت 94 نفر احراز نشده است.
وی افزود: از تعداد داوطلبان احراز نشده 27 نفر در حوزه شوراهای اسلامی شهرها و 67 نفر مربوط به شوراهای اسلامی روستاها هستند.
مردانی تصریح کرد: 133 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری نیز انصراف کتبی خود را اعلام کرده اند.
وی یادآور شد: داوطلبانی که صلاحیت آن ها احراز نشده می توانند از روز یکشنبه سوم تا روز چهارشنبه ششم اردی بهشت 1396 به مدت 4 روز اعتراض خود را اعلام کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: داوطلبان احراز صلاحیت نشده حوزه شهری می توانند اعتراض خود را به هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان اعلام کنند.
وی گفت: احراز صلاحیت نشدگان حوزه روستایی نیز باید اعتراض خود را به هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان ها تقدیم کنند.
مردانی تاکید کرد: از مجموع داوطلبان ثبت نامی برای رقابت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا چهارمحال و بختیاری 201 نفر از بانوان هستند.
وی افزود: حضور بانوان برای رقابت در شوراهای اسلامی شهر و روستا چهارمحال و بختیاری نسبت به دور قبل 148.5 درصد افزایش داشته است.
رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به مدت یک هفته در هیات های اجرایی و نظارت شهرستان ها و بخش ها انجام و صورتجلسه احراز صلاحیت شدگان روز جمعه یکم اردی بهشت 1396 اعلام شد.
مراتب تایید یا احراز نشدن صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز شنبه دوم اردی بهشت 1396 از سوی فرمانداران به داوطلبان اعلام می شود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه 29 اردی بهشت امسال به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!