شما اینجا هستید
اجتماعی » ضرورت رفع مشکلات دانش آموزان قبل از شروع مهر

ضرورت رفع مشکلات دانش آموزان قبل از شروع مهر

ضرورت رفع مشکلات دانش آموزان قبل از شروع مهر ،مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: پنج کمیته مختلف در راستای حل مشکلات دانش اموزان شکل می گیرد که باید قبل از شروع مهر همه مشکلات حل شود.

فرحناز قائد امینی مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین گفت: روز اول مهر را بهار تعلیم و تربیت می دانیم چراکه شروع مهر با حضور دانش اموزان کاملا متفاوت سایر روزهای سال می شود.

وی با اشاره به اینکه کمیته های مختلفی در ماه مهر فعال می شوند بیان داشت: پنج کمیته مختلف شکل می گیرد که باید قبل از اول مهر مشکلات را حل کنند.

قائد امینی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند کاری را از پیش ببرد و همه دستگاه های اجرایی باید به کمک ان بیایند تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش فعال شده و همه فرمانداران ، بخشداری ها، شهرداری ها به کمک آموزش و پرورش آمده اند.

وی با تاکید بر اینکه افتخار اموزش و پرورش در این است که پرچم جمهوری اسلامی ایران به واسطه آموزش و پرورش به اهتراز درآمده است عنوان کرد: در راستای پروژه مهر ادارات همکاری های لازم را با ما داشته اند.

قائد امینی در خصوص پراکندی مدارس نیز خبر داد و گفت: ۱۷۵ مدرسه در این استان وجود دارد که برخی از آن ها به تعداد انگشتان دست در آن دانش آموز تحصیل می کند .

وی با یادآوری بر اینکه آموزش و پرورش با زندگی افراد سرو کار دارد اظهار کرد: اگر به دلایل عمده رشد دانش اموزان خوب فکر کنیم بیشتر از اینکه تجهیزات باشد رقابت سالم بین ان ها است.

قائد امینی تاکید کرد: هیچ آسیبی نباید به بحث عدالت دانش اموزان داشته باشیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!