طرح‌های عمرانی شهرستان بروجن ،نایب رییس مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه در سفر به بروجن چهارمحال و بختیاری از طرح‌های عمرانی این شهرستان به صورت میدانی دیدن کرد.

علی نیکزاد صبح پنجشنبه در بدو ورود به چهارمحال و بختیاری به که دعوت نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی به این شهرستان سفر کرده بود، از طرح کمربندی شمالی شهر دیدن کرد.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی از پیگیری طرح‌های مهم این شهرستان با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

حجت‌الاسلام امیر قلی جعفری افزود: نایب رییس مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از معاونان وزرا روز پنجشنبه مسائل و طرح‌های شهرستان بروجن را مورد بررسی و بازدید خود قرار می دهند.

به گفته وی، بازدید از طرح‌های جاده‌ای و کمربند شمالی، طرح‌های نهضت ملی مسکن و بازآفرینی شهری، نشست تخصصی با شهرداران و مدیران استانی و شهرستانی از برنامه‌های کاری نایب رئیس مجلس در شهرستان بروجن است.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.