شما اینجا هستید
اجتماعی » طرح اوقات فراغت در ۴۱۹ مسجد چهارمحال و بختیاری آغاز شد

طرح اوقات فراغت در ۴۱۹ مسجد چهارمحال و بختیاری آغاز شد ;مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از آغاز طرح غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ۴۱۹ کانون فرهنگی هنری مساجد مناطق شهری، روستایی و عشایری استان خبر داد.به گزارش چهارمحال آنلاین ، جواد کارگران دهکردی روز دوشنبه در نشست خبری طرح غنی سازی اوقات فراغت اظهار کرد: بیش از ۶۰ درصد از کانون های فرهنگی و هنری فعال روستایی این استان میزبان طرح غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است.
وی افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد استان امسال با بیش از یکهزار کلاس و مشارکت بیش از یکهزار و ۲۰۰ مربی در ۵۰رشته فرهنگی ، هنری، علمی و مذهبی فعالیت می کنند.
کارگران دهکردی تصریح کرد: اجرای طرح های آموزش کلام وحی، برپای اردوهای فرهنگی، برنامه های آموزشی ، نمایشگاه دستاوردهای کانون های مساجد و اعزام اعضا کانون های به اردوی های زیارتی از برنامه های تابستانی طرح اوقات فراغت است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در هر کانون حداکثر از علاقه مندان در ۵ رشته ثبت نام خواهد شد و به منظور جلوگیری از موازی کاری با دیگر ارگان های مرتبط در اجرای این طرح، تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
دبیر کانون فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری نیز گفت: علاوه بر فعالیت کانون های موجود ، تعدادی کانون تخصصی در تابستان به منظور غنی سازی طرح اوقات فراغت راه اندازی شده است.
حجت الاسلام مراد یوسفی تصریح کرد: امسال ۱۷۰ کتابخانه باز و عمومی در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد در چهارمحال وبختیاری میزبان جوانان و نوجوانان می باشد.
وی پیش بینی کرد: امسال بیش از ۱۵هزار و ۵۰۰ نفر از جوانان و نوجوانان دارای شرایط از طرح غنی سازی اوقات فراغت آسمانی ها بهره مند شوند.
چهارمحال و بختیاری دارای ۹ شهرستان با بیش از ۹۴۰ هزار نفر است که بخشی از این جمعیت را نوجوانان و جوانان تشکیل می دهند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!