طرح تولید شمش‌های فولادی در چهارمحال و بختیاری در فرادنبه شهرستان بروجن روز پنجشنبه با حضور معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار به بهره‌برداری رسید.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت:برای راه‌اندازی این طرح ۴۹۲ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری ریالی و ۵۵۰ هزار یورو به‌صورت ارزی هزینه و زمینه اشتغال مستقیم ۷۸ نفر فراهم شده است.

طرح تولید شمش‌های فولادی در چهارمحال و بختیاری

سجاد رستمی روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از طرح تولید شمش‌های فولادی در شهرک صنعتی فرادنبه تاکید کرد: با بهره‌برداری از این طرح سالانه ۲۱ هزار تن شمش فولادی تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌شود.

رستمی تصریح کرد: با بهره‌برداری از طرح توسعه این واحد تولیدی تا پایان سال‌جاری زمینه اشتغال مستقیم ۱۵۰ نفر دیگر فراهم خواهد شد.

وی یادآور شد: حمایت از سرمایه‌گذاران به‌منظور سرمایه‌گذاری‌های جدید در بخش صنعت و تولید چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار دارد. چهارمحال و بختیاری ۹۶۶ واحد صنعتی فعال دارد

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.