طرح شهرستان شهرکرد آماده بهره‌برداری ،فرماندار شهرکرد با اشاره به تلاشهای دولت برای توسعه زیرساختهای این  شهرستان گفت: همزمان با هفته دولت ۶۰ طرح در این شهرستان در آستانه هفته دولت بهره‌برداری قرار گرفته است.

عبدالعلی ارژنگ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها ۷۴۵ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال هزینه شده است که از این طرح‌ها زمینه اشتغال مستقیم ۹۹ نفر در شهرستان شهرکرد فراهم شد.

ارژنگ تصریح کرد: این طرح‌ها شامل احداث کانال‌ها و پل‌های بین مزارع کشاورزی، سامانه‌های نوین آبیاری، گلخانه، کشت گیاهان دارویی، ایستگاه‌های آتش‌نشانی، مسیل‌سازی، آسفالت، برق‌رسانی، فضای سبز، جمع‌آوری آب‌های سطحی، راه‌سازی، سازه‌های سنگی ملاتی، دامپروری و بهسازی معبرهای شهری در بخش‌های مرکزی، لاران و فرخ‌شهر است.

طرح شهرستان شهرکرد آماده بهره‌برداری

وی یادآور شد: همزمان با هفته دولت امسال عملیات اجرایی ۱۶ طرح عمرانی در شهرستان شهرکرد آغاز می‌شود و برای اجرای این طرح‌ها یکهزار و ۲۱۳ میلیارد و ۵۲ ریال اختصاص یافته است.

همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۲۶۲ طرح با دو هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری و همچنین ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ‌زنی می‌شود.

دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.

هفته دولت ۱۳۹۹ آخرین هفته‌ای است که دولت تدبیر و امید سکان مدیریت اجرایی کشور را بر عهده دارد و اکنون با گذشت هفت سال از عمر این دولت، می‌طلبد تا اقدامات، دستاوردها و فعالیت‌هایی که با تلاش دولتمردان رقم خورده است به نحو شایسته‌ای اطلاع‌رسانی شود تا در کنار مشکلات و چالش‌هایی که به سبب تحریم‌های ظالمانه بر کشور تحمیل شده، روزنه‌های امید را در دل ملت همیشه همراه روشن نگاه داشت.

اگر چه در طول این سال‌ها با تشدید تحریم‌های ظالمانه آمریکا موانع و چالش‌های بسیاری فراروی تحقق کامل اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید شکل گرفت اما دولت با تمام ظرفیت‌های موجود و مهمتر از آن با همراهی مردم نگذاشت این مشکلات مانع، تداوم پیمودن مسیر اعتلا شود و می‌کوشد در فرصت محدود باقی مانده نیز با پشتوانه مردم و هم‌افزایی دیگر قوا آنطور که شایسته ملت بزرگ ایران است در خدمت به مردم پیشرو باشد و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌های ظالمانه را بی‌اثر کند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.