طلا و جواهرات در چهارمحال و بختیاری ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری یک سارق طلا و جواهرات با ۱۷ میلیارد ریال سرقت در شهر فارسان خبر داد. 

به گزارش چهارمحال آنلاین ، از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، سردار غلامعباس غلامزاده افزود: در پی وقوع یک فقره سرقت طلا و جواهرات در شهر فارسان، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی و رصد اخبار و اطلاعات از سوی کارشناسان پلیس، سارق شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد که این سارق در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی نسبت به خود شد، ولی در مواجهه با دلایل و مدارک پلیسی، به سرقت طلا، جواهرات و ارز از یک منزل مسکونی در فارسان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی با بیان اینکه در مخفیگاه این سارق طلاهای مسروقه شامل یک کیلو و ۷۰۰ گرم طلا و جواهرات و مبلغ ۲ هزار و ۵۰۰ دلار کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش طلا و زیورآلات مسروقه را ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

غلامزاده، با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی به شهروندان توصیه کرد، منازل خود را به تجهیزات ایمنی و ضد سرقت مجهز کنند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.