عبدالعلی ارژنگ فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: تا کنون حدود ۱۴ هزار نفر در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که تا امروز مراحل واگذاری و جانمایی زمین برای ۱۰ هزار و ۳۶ واحد انجام شده است.

به گزارش چهارمحال آنلاین ، عبدالعلی ارژنگ صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات طرح اقدام ملی مسکن با اشاره به سیاست‌های دولت سیزدهم در خصوص تامین مسکن مردم گفت: طرح ملی مسکن در شهرستان شهرکرد باید به صورت جدی از طرف همه مسئولان مربوطه پیگیری و دنبال شود.

فرماندار شهرستان شهرکرد با تاکید بر وجود ظرفیت‌های بالقوه شهر شهرکرد و رشد جمعیتی خاطرنشان کرد: کمبود مسکن و افزایش سرسام‌آور اجاره‌خانه امروز در شهرستان شهرکرد بسیاری از مردم را دچار دردسر کرده و اجرای طرح ملی مسکن برای اهالی شهرستان شهرکرد راه حل رفع مشکل بسیاری از همشهریان است.

وی با بیان اینکه تا کنون بیش از دو سوم زمین این طرح اختصاص داده شده است، اظهار داشت: از امروز باید به مدت یک هفته، زمین لازم برای اجرای این طرح توسط کمیسیون ماده ۵ مصوب و به بنیاد مسکن تحویل داده شود و اقدامات لازم جهت اخذ مجوزات ساخت و ساز برای زمین‌های جانمایی شده هم انجام شود.

ارژنگ در پایان گفت: تاکنون حدود ۱۴ هزار نفر در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند که تا این لحظه مراحل واگذاری و جانمایی زمین برای ۱۰ هزار و ۳۶ واحد انجام شده و برای احداث ما بقی واحدها هم مقرر شد طی هفته آینده توسط مسئولان مربوطه جانمایی زمین صورت گیرد.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.