عدم فضاسازی مناسب با ماه رمضان در شهرکرد

عدم فضاسازی مناسب با ماه رمضان در شهرکرد ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد با انتقاد از اینکه رنگ و بویی از ماه مبارک رمضان در سطح شهر شهرکرد مشاهده نمی‌شود، گفت: بحث فضاسازی شهری در مناسبت‌های ملی و مذهبی در سال‌های اخیر کمرنگ شده است.

به گزارش چهارمحال آنلاین ، موسی انصاری صبح امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای امنیت ملی در خصوص تعیین تکلیف برجام، گفت: برای حضور پررنگ مردم در مناسبت‌های ملی و مذهبی نیازمند فضاسازی در سطح شهر هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد ادامه داد: متأسفانه فضاسازی اندک در سطح شهر توسط شهرداری‌ها جوابگو نیست؛ باید سطح شهر به چندین قسمت تقسیم و فضاسازی هر قسمت به ادارات مختلف سپرده شود.

وی با انتقاد از اینکه رنگ و بویی از ماه مبارک رمضان در سطح شهر شهرکرد مشاهده نمی‌شود، اظهار کرد: بحث فضاسازی شهری در مناسبت‌های ملی و مذهبی در سال‌های اخیر کمرنگ شده است؛ نیاز است کارگروهی ویژه در این خصوص تشکیل شود.

انصاری در پایان با بیان اینکه باید در مناسبت‌های مختلف خوراک تبلیغی و محتوا در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: باید دستگاه‌های متولی حوزه فرهنگ و تبلیغ این محتوا را در اختیار دستگاه‌ها قرار دهند؛ در بحث فضاسازی باید کم‌کاری تمامی دستگاه‌ها جبران شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.