شما اینجا هستید
اجتماعی » فرماندار جدید شهرستان شهرکرد معرفی شد

فرماندار جدید شهرستان شهرکرد معرفی شد ،فرماندار جدید شهرستان شهرکرد با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری و نماینده شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه معرفی و کار خود را آغاز کرد.به گزارش چهارمحال آنلاین ، استاندار چهارمحال و بختیاری در این آیین اظهار کرد: با وجود انتقادات بسیاری که در پی انتصاب فرماندار جدید شهرکرد وجود داشت اما از این انتخاب راضی هستم و عنوان می کنم انتخاب وی یکی از مناسب ترین انتخاب ها بوده است.اقبال عباسی با بیان اینکه فرمانداران، نماینده حاکمیت در شهرستانها هستند، توصیه کرد: فرمانداران نماینده همه گروه ها و سلایق سیاسی و اجتماعی باشند و پیشنهادات منطقی و اصولی را بپذیرند.
وی، برنامه ریزی، ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی، پیگیری امور و نظارت و ارزیابی را چهار وظیفه محوری فرمانداران برشمرد و گفت: انتظار می رود مدیران نظام جمهوری اسلامی در انجام وظیفه خود ابتدا به خدا و سپس متکی بر شایستگی و تلاش خود باشند.
فرماندار جدید شهرستان شهرکرد نیز در این آئین با تاکید بر بهره گیری از تمام ظرفیت ها و قابلیت های این شهرستان، اظهار کرد: بی شک در مسیر رشد و توسعه شهرستان پیگیری منافع عمومی بر منافع شخصی و گروهی ارحجیت دارد و این مهم را سرلوحه کار خود قرار می دهم.
عبدالعلی ارژنگ افزود: شهرکرد بعنوان مرکز استان باید از جایگاه بهتری برخوردار شود و این موضوع مستلزم توجه ویژه مسئولان یه این شهرستان است.
وی خاطرنشان کرد: کار و تلاش و خدمت رسانی به مردم را در راس برنامه های خود قرار داده و امید می رود در مسیر تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید گام های اساسی بردارم.
در این آئین از خدمات ۴ سال و سه ماه حمید ملکپور دهکردی فرماندار سابق شهرستان شهرکرد قدردانی و عبدالعلی ارژنگ به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
شهرستان شهرکرد با بیش از ۳۱۵ هزار نفر جمعیت، دارای سه بخش، ۶ دهستان، ۹ شهر و ۲۵ روستا است. این شهرستان دارای ۹۰ کرسی در شورای اسلامی روستا و ۴۷ کرسی در شورای اسلامی شهر است و ۹۱۵ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!