فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری ، گفت: تغییر و تحول را در گرو حضور حداکثری در میدان انتخابات است.

سردار علی‌محمد اکبری در نشست با فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان کوهرنگ اظهار داشت: شما بسیجیان باید خود را آماده حضور یک حماسه و یک عملیات بزرگ کنید،  چرا عملیات؟ چون مقام معظم رهبری فرمودند خرمشهر‌ها در پیش داریم، پس برای فتح خرمشهر باید عملیات کرد.

وی با اشاره به سناریوهای مختلف دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی از تحمیل جنگ هشت ساله تا سایر فتنه‌ها، آزادسازی خرمشهر در دوران دفاع مقدس را مرهون مدیریت جهادی و وحدت و همدلی بین نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه و بسیج دانست و در ادامه خاطراتی از عملیات پیروزمندانه بیت المقدس یادآوری کرد.

 فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع)چهارمحال و بختیاری گفت: وقتی رزمندگان ما وارد خرمشهر شدند، تعداد زیادی از نیروهای دشمن کشته و اسیر شدند و حتی شهید سرافراز حاج احمد کاظمی می‌گفت اینجا راهپیمایی بزرگی صورت گرفته و اسیران عراقی در حال تظاهرات هستند.  شما چنین افتخاراتی دارید و دنیا به افتخارات شما می‌بالد و دنیا از رزمندگان شما الگو گرفته است از جمله حزب الله لبنان و رزمندگان و مردم غزه.

اکبری، قدرت مردم و جبهه انقلاب را در دنیا بی‌نظیر دانست و با اشاره به خنثی‌سازی فتنه‌های گوناگون با حضور مردم ازجمله  فتنه ۸۸ که با مشارکت دشمنان داخلی و خارجی شکل گرفت، اظهار کرد:  به تعبیر مقام معظم رهبری خرمشهرها درپیش داریم و برای آزادسازی آن باید از فتنه‌های گوناگون با بصیرت عبور کنیم و آحاد مردم بویژه شما بسیجیان باید هوشیار و همیشه در صحنه باشید.

 فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع)چهارمحال و بختیاری با تأکید بر حضور حداکثری آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی، تأثیر انتخابات پرشور در سطوح داخلی و خارجی و عرصه بین‌الملل را خاطرنشان کرد.

فرمانده سپاه استان چهارمحال و بختیاری

وی به مشکلات اقتصادی اشاره کرد و گفت: مشکلاتی وجود دارد که بخشی از آن‌ها به تحریم‌ها مربوط  است و برخی دیگر به مشکلات داخلی و مدیریت داخلی مربوط می‌شود و با انتخاب مدیران شایسته شاهد رفع بسیاری از این مشکلات خواهیم بود.

اکبری در پایان به معیارهایی  از نظر مقام معظم رهبری و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای انتخاب رئیس جمهور اصلح اشاره داشت و ولایت‌مداری، اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاک‌دستی را از جمله این شاخصه‌ها برشمرد.

وی تغییر و تحول را در گرو حضور حداکثری در میدان انتخابات دانست و گفت: اگر دنبال تحول و تغییر هستید باید در میدان حضور پیدا کنید و به کسی رای بدهید که با فساد مقابله کند و شما بچه‌های بسیج کار مضاعف دارید، در واقع طرح لبیک دوران دفاع مقدس هنوز پا برجاست و الان نیز طرح لبیک به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.