فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری ،فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: همدلی و همراهی و وحدت بین نیروی انتظامی و سپاه استان نمونه و زبانزد است، رنگ لباس فرق می‌کند ولی هدف و مسیر یکی است

 به‌نقل از روابط‌عمومی سپاه چهارمحال و بختیاری، سردار علی‌محمد اکبری در دیدار با فرمانده انتظامی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا،  ایثارگران، جانبازان و چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: همدلی و همراهی و وحدت بین نیروی انتظامی و سپاه استان نمونه و زبانزد است، ما فقط رنگ لباسمان فرق می‌کند ولی هدف و مسیرمان یکی است.

 فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) ادامه داد: در بحث حراست و امنیت استان، فرماندهان، مدیران و کارکنان نیروی انتظامی و سپاه استان در تمام مراحل در کنار هم هستند، این اقدام ارزشمند از امور تلفیقی است که بسیار کار ارزشمندی بود.

اکبری افزود: در سطح پایگاه‌ها‌، حوزه‌ها و نواحی مقاومت بسیج با مجموعه انتظامی و کلانتری‌ها درسطح استان، الحمدلله تعامل بسیار خوبی وجود دارد و با توجه به نیت خالصی که در بین اعضاء و فرماندهان هست به زیر‌مجموعه‌ها هم انتقال پیدا کرده و این ارتباط و همدلی در نقاط دور هم وجود دارد.

سردار اکبری در پایان با خوش آمد گویی و تبریک انتصاب شایسته سردار امان‌اللهی، از تلاش‌ها و همکاری صمیمانه و ارزشمند سردار غلامزاده فرمانده قبلی انتظامی استان تجلیل کرد و خاطرنشان کرد: سردار غلامزاده حقا و انصافا مایه وحدت در بین نیروهای مسلح استان بودند.

فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری

حجت الاسلام والمسلمین سید‌امان‌الله حسینی‌صدر نیز در این دیدار اظهار داشت: امام علی(ع) در نهج البلاغه فرمودند “از شدت سختی نهراسید، زیرا هراس، شکننده تر از خود کار است، به گشایش امور امیدوار باشید”.

وی افزود: آن حضرت به مدیران تأکید می‌فرمایند برای رسیدن به اهداف و مقام های بالا، باید همت بلند داشت و از تجارب و اندرزها‌، پند بگیرید و از آن‌ها بهره ببرید تا دچار نقص نشوید. مولای متقیان  به مدیران سفارش فرمودند که به گشایش کارها امیدوار باشید و نیز اگر به انجام مسئولیتی گردن نهادید به آن وفا کنید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم(ع) استان اضافه کرد: آن امام همام فرمودند پست‌ها امانت و وسیله خدمتگذاری‌اند، نه منبع بهره برداری، پست‌ها میزان آزمایش شمایند و باید با زیر دستان خود مانند پدری مهربان رفتار کنید.

منوچهر امان اللهی نیز در ادامه با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: با ارتباطات و تعاملات، مسیری ایجاد خواهیم کرد که امور محوله و مأموریت‌ها در سطح استان نتایج خوبی را برای مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته باشد.

فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری افزود: با اتحاد، همدلی و اقتدار به وظایف خویش عمل خواهیم کرد‌، در خدمت اقشار مردم عزیز که شایسته خدمت هستند، هستیم و از  آرمان‌ها و ارزش‌های دینی و انقلابی حراست و پاسداری می‌کنیم.

امان اللهی در پایان خاطرنشان کرد: با کمال افتخار با سپاه یکی هستیم و ان‌شاءالله با هم صدایی بتوانیم وظیفه و دینمان را به مردم عزیر و انقلاب اسلامی به خوبی ادا کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.