فرمانده انتظامی شهرستان بروجن از وقوع به فقره قتل در میدان انقلاب شهر بروجن خبر داد و گفت: قاتل پس از یک ساعت دستگیر شد.

سرهنگ مسلم احمدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین افزود: با اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر وقوع تیراندازی در میدان انقلاب بروجن، ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند و با پیکر مرد ۵۰ ساله روبرو شدند.

وی گفت: فرد مصدوم که از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله شکاری قرار گرفته بود، پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای وقوع قتل طرح حصار در تمام محورهای مواصلاتی شهر بروجن انجام شد،گفت: با انجام اقدامات فنی و تخصصی در کمتر از یک ساعت قاتل که قصد خروج از شهرستان را داشت ، توسط ماموران دستگیر شد.

احمدی اظهار داشت: این فرد در تحقیقات فنی و بازجویی به قتل اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرده است.

وی گفت: در بازرسی از خودروی فرد قاتل یک دستگاه اسلحه شکاری، یک عدد پوکه در جای لوله  اسلحه و ۱۱ فشنگ کشف و ضبط شده است. بروجن در ۶۰کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.