شما اینجا هستید
اقتصادی » قرارداد ۱۰۰ هزار یورویی فروش محصولات دانش‌بنیان منعقد شد

قرارداد ۱۰۰ هزار یورویی فروش محصولات دانش‌بنیان منعقد شد ،شرکت‌های دانش بنیان چهارمحال و بختیاری در حاشیه نشست تجاری ایران در گرجستان، موفق به عقد قرارداد فروش محصولات دانش‌بنیان در حوزه طراحی، ساخت و اجرای گلخانه هوشمند و ماسک نانو فیلتر به ارزش ۱۰۰ هزار یورو شدند.به گزارش روز سه شنبه چهارمحال آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در پی برگزاری دومین نشست تجاری ایران در کشور گرجستان، بستر مبادلات مشترک شرکت‌های دانش‌بنیان دو کشور ایران و گرجستان فراهم شد.
رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: در این نشست که با هدف برقراری ارتباط تجاری بین شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و گرجی برگزار شد، شرکت‌های دانش بنیان استان موفق به عقد قرارداد فروش محصولات دانش بنیان در حوزه طراحی، ساخت و اجرای گلخانه هوشمند و ماسک نانو فیلتر به ارزش ۱۰۰ هزار یورو شدند. اسماعیل پیرعلی افزود:هیات ایرانی در این سفر، علاوه بر دیدار از تکنولوژی پارک گرجستان، نشستی با حضور روسای پارک علم و فناوری و آژانس‌های سرمایه‌گذاری و نوآوری گرجستان و با هدف زمینه‌سازی حضور شرکت‌های دانش بنیان ایران در گرجستان برگزار کردند.
در این دیدار اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رئیس آژانس فناوری و سرمایه‌گذاری گرجستان و رئیس تکنو پارک تفلیس حضور داشتند.
براساس گزارش ایرنا، در بین ٥٠ شرکت دانش بنیان ایرانی حاضر در این رویداد علمی، فقط ٣ شرکت پارک چهارمحال موفق به انعقاد قرارداد شدند.
شرکت فناور هوای پاک امرتات فعال در صادرات ماسک تخصصی نانو فیلتر دار سوپاپ سیلیکونی، شرکت دانش بنیان سپنتا مدار پایا تراشه فعال در طراحی و ساخت سیستم گلخانه هوشمند و شرکت دانش بنیان پدید آوران سدید جهانبین فعال در طراحی و اجرای گلخانه خاص صیفی و گل رز موفق به عقد این قرارداد شدند. هم اکنون ۱۳۰ شرکت دانش بنیان و فناور در استان فعال است.
شرکت های دانش بنیان این استان سال گذشته ۱۷۴ هزار و ۳۵۰ دلار محصولات شبیه سازی آزمایشگاهی و نرم افزار صادر کردند.
پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری هم اکنون در انجمن پارک های علم و فناوری آسیا (ASPA) و اتحادیه جهانی پارک های علم و فناوری (IASP) عضویت دارد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!