شما اینجا هستید
اجتماعی » ماهی‌های عرضه شده در فروشگاه‌ها مورد تأئید دامپزشکی هستند؟

ماهی‌های عرضه شده در فروشگاه‌ها مورد تأئید دامپزشکی هستند؟

ماهی‌های عرضه شده در فروشگاه‌ها ،مدیر امور شیلات جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری در خصوص شائبه‌ها و نگرانی‌های مردم در خصوص عرضه ماهی‌های تلف شده در سیلاب در فروشگاه‌ها، گفت: ماهی‌هایی که در فروشگاه‌های سطح شهر عرضه می‌شوند مورد تأئید سازمان پزشکی هستند .

پرویز منصوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ، با اشاره به اینکه در بارندگی‌های اخیر سیلاب به ۱۱۰ مزرعه پرورش ماهی در چهارمحال و بختیاری خسارت وارد کرده است، گفت: باتوجه به بالا بودن حجم آب و گل‌آلود بودن آن امکان دقیق برآورد خسارت و میزان تلفات در مزارع پرورش ماهی وجود ندارد.

مدیر امور شیلات جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بیش‌ترین خسارت به سربندها و کانال‌های پرورش ماهی وارد شده است و بسیاری از ماهی‌ها همراه سیل از مزارع پرورش ماهی خارج شده‌‌اند.
وی در خصوص شائبه‌ها و نگرانی‌های مردم در خصوص عرضه ماهی‌های تلف شده در سیلاب در فروشگاه‌ها، توضیح داد: ماهی‌هایی که در فروشگاه‌های سطح شهر عرضه می‌شوند مورد تأئید سازمان پزشکی هستند و مردم در این رابطه نگرانی نداشته باشند.

منصوری در پایان افزود: همچنین ماهی‌هایی که به کارخانه‌های فرآوری ارسال می‌شوند سلامت آن‌ها توسط سازمان دامپزشکی تأئید می‌شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!