فرمانده انتظامی بروجن با اشاره به وقوع به فقره قتل در این شهرستان، گفت: شناسایی و دستگیری متهم به قتل پس از سه ساعت، از سوی پلیس این شهرستان صورت گرفت.

به گزارش معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، سرهنگ مسلم احمدی با بیان اینکه صبح روز شنبه ۳۱ خردادماه، جسد جوان ۲۷ ساله در جاده سیاسرد به بروجن کشف شد، افزود: پس از تحقیقات فنی پلیس، فرد متهم به قتل در کمتر از سه ساعت دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی گفت: با حضور ماموران پلیس در محل حادثه و بررسی جسد، اصابت گلوله اسلحه کمری به سر این جوان ۲۷ ساله علت فوت بوده است.

این مسوول انتظامی شهرستان بروجن اظهار داشت: با توجه به سرنخ‌هایی موجود در محل کشف جسد، ماموران آگاهی به خانواده مقتول مشکوک شدند و در بازجویی پدر خانواده به قتل فرزند خود اعتراف کرد.

سرهنگ احمدی گفت: یک قبضه سلاح کلت جنگی نیز در بازجویی‌ها از این متهم به قتل کشف و به همراه پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد. شهرستان بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

محموله ۱۱ کیلوگرمی تریاک در چهارمحال و بختیاری کشف شد

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از کشف محموله ۱۱ کیلو و ۹۵۳ گرمی تریاک در محور شهرکرد به اصفهان خبر داد.

سرهنگ سلیمان ریاحی افزود: با توجه به وصول اخباری مبنی بر اینکه سوداگران قصد انتقال مواد مخدر تریاک به شهرستان سامان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: در بررسی انجام شده خودروی پراید این سوداگر مرگ در محور اصفهان به شهرکرد حوالی گردنه رخ توقیف شد.

ریاحی به دستگیری ۲ سرنشین زن و یک مرد در این رابطه اشاره کرد و گفت: متهمان به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از ۵۶۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شده و ۶ باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز منهدم شد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.