مجتمع آموزش عالی سلامت لردگان ،نماینده مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم توسعه زیرساخت‌های آموزشی در این شهرستان‌ها گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی موافقت اولیه با راه‌اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت در لردگان را صادر و اعلام کرد.

حسین بامیری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین تاکید کرد: درخواست راه‌اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت آبان‌ماه امسال به وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی تقدیم شد.

وی افزود: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی در نامه‌ای رسمی  موافقت اولیه این وزارتخانه برای راه‌اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت را اعلام کرد.

بامیری تصریح کرد: بر این اساس با راه‌اندازی مجتمع آموزش عالی سلامت امکان جذب دانشجو در تمامی رشته‌های پیراپزشکی دولتی در این مرکز از طریق کنکور سراسری امکان‌پذیر خواهد بود.

شهرستان لردگان براساس سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ دارای ۱۹۳ هزار و ۷۸۳ نفر جمعیت است و در ۱۸۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.