مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری ، استاندار چهارمحال و بختیاری گفت : نمایندگان استان یک ظرفیت بسیار بزرگ برای پیگیری حل مشکلات و معضلات استان در سطح کلان کشور است که می‌تواند روند اتمام طرح‌های نیمه‌تمام را تسریع کند.

به گزارش چهارمحال آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی در دیدار با نمایندگان استان با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه‌های عمرانی، اشتغال و اقتصادی تاکید کرد:می‌توان با توجه به ایجاد زیرساخت‌های مختلف، برای جذب سرمایه‌گذار گام‌های بزرگی برداشت تا از این طریق مشکل بیکاری، افزایش تولید و صادرات را حل کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: مجمع نمایندگان استان یک ظرفیت بسیار بزرگ برای پیگیری حل مشکلات و معضلات استان در سطح کلان کشور است که می‌تواند روند اتمام طرح‌های نیمه‌تمام، تحقق توسعه پایدار و بهبود امکانات زیرساختی را برای ارتقای معشیت مردم تسریع کند.

وی با تاکید بر اینکه مبنا قرار دادن اسناد بالاددستی تنها راه حل مشکلات چهارمحال و بختیاری به صورت ریشه‌ای است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تحقق این اسناد می‌تواند نقش مهمی ایفا کنند.

عباسی در پایان عنوان کرد: نیاز است در راستای حل مشکلات پیش‌رو در تحقق شعال سال که همان جهش تولید است، جلسه‌ای در خصوص رفع مشکلات تولیدکنندگان با بانک‌های عامل و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شود.

چهارمحال و بختیاری چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.