مدار تامین آب شرب شهرکرد، مردم صرفه‌جویی نکنند قطعی‌های مکرر خواهیم داشت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ه گل‌آلود بودن چشمه آب کوهرنگ که منبع اصلی تامین آب شرب شهرکرد است، گفت: حجم قابل توجهی از آب شرب از مدار خارج شده است.

علی حیدری شامگاه شب گذشته در جلسه اضطراری تامین آب شهرکرد، با اشاره به گل‌آلود بودن چشمه آب کوهرنگ که منبع اصلی تامین آب شرب شهرکرد است، اظهار داشت: اکنون حجم قابل توجهی از آب شرب از مدار خارج شده است، در شهرکرد حدود ۳۵۰ لیتر در ثانیه کمبود آب وجود دارد.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، با استفاده از چاه‌هایی که در اختیار کشاورزان، شهرداری و … بود مقداری از این آب تامین شده است، تا امروز نیز چند چاه دیگر به مدار تامین آب شرب شهرکرد نیز اضافه می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری با توصیه به مردم در رابطه با صرفه جویی در مصرف آب، افزود: با توجه به اینکه شاهد کمبود آب به طور قابل توجهی در استان بوده باید در مصرف آب دقت کرد، اگرچه با وارد شدن چاه‌ها به مدار، کمی از مشکل رفع شده است اما با این حال باز کمبود وجود خواهد داشت که باید مردم عزیز با صرفه‌جویی، همکاری کنند تا از این بحران گذر کرد.

حیدری در پایان خاطرنشان کرد: نیاز به صرفه‌جویی ۳۰ درصدی همشهریان شهر شهرکرد هست تا از این معضل عبور کرد وگرنه دچار قطعی‌های مکرر آب خواهیم بود.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.