شما اینجا هستید
اسلایداصلی » مراسم ۲۲ بهمن چهارمحال و بختیاری با صلابت برگزار شد

مراسم ۲۲ بهمن چهارمحال و بختیاری با صلابت برگزار شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مراسم ۲۲ راهپیمایی بهمن در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان صلابت مردم در امنیت کامل برگزار شد.
جعفر مردانی گرمدره روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرکرد در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین تاکید کرد: برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۲۴۶ نقطه شهری و روستایی شهرستان های ۹ گانه چهارمحال و بختیاری با حضور گسترده مردم اجرایی شد.
وی افزود: در نقاط مختلف شهری روستایی شهرستان های ۹ گانه چهارمحال و بختیاری حضور مردم استان در این مراسم نسبت به سال های گذشته رشد قابل توجه و فزاینده ای داشته است.
مردانی گرمدره تصریح کرد: مردم چهارمحال و بختیاری در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی ایران با حضور گسترده و چشمگیر خود در صحنه به دنیا ثابت کردند که هیچ تحریم و فشاری نمی تواند مانع تجدید پیمان آنان با آرمان های نظام جمهوری اسلامی شود.
راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۲۴۶ نقطه استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب رجزخوانی استکبار را دادند
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: مردم ولایتمدار استان با حضور پرشور و خروش انقلابی خود در جشن چهل سالگی، جواب رجزخوانی، تهدید و تحریم اقتصادی استکبار جهانی را دادند.
اقبال عباسی روز دوشنبه با حضور در چهلمین جشن انقلاب اسلامی در گفت و گو با چهارمحال آنلاین افزود: تحریم اقتصادی و تهدید استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی برای امت اسلامی ایران تازگی ندارد و نخ نما شده است.
وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت و استکبارستیزی ملت ایران که اینک در چهل سالگی به پختگی و اقتدار کامل رسیده ، موجب بیداری اسلامی در منطقه و جهان اسلام شده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری، مطیع ولایت و ولایی بودن ملت را نقطه تمایز این نهضت با دیگر انقلاب ها در دنیا عنوان و اظهار داشت: رمز پایداری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در وجود رهبری فرزانه، بابصیرت و شجاع است.
وی تصریح کرد: این خروش امت در یوم الله ۲۲ بهمن موجب انسجام و دلگرمی امت اسلامی در جهان می باشد.
استاندار چهارمحال و بختیاری، افزود: امروز حضور هدفمند و پررنگ مردم ولایتمدار در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر توطئه های دشمنان را خنثی و عشق و ارادت ملت به آرمان های نظام اسلامی را به رخ کشید.
وی ادامه داد: مردم در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن اعلام کردند که انقلاب از آن خودشان است، زیرا برای پیروزی انقلاب شهید و جانباز دادند و هیچ مشکل، تهدید و اهرمی آنان را دلسرد نمی کند و دست از انقلاب، اهداف نظام اسلامی و عهد و پیمان با رهبری و امام راحل بر نخواهند داشت.
به گزارش چهارمحال آنلاین مردم شهرکرد بخصوص ورزشکاران، خانواده شهدا و ایثارگران، اصناف و دیگر قشرهای مختلف در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از میدان انقلاب این شهر تا آستانه امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون (س) خشم و انزجار خود را به استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!