مرغ احتکار شده در چهارمحال و بختیاری ، معاون بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از کشف ۲۱ تن گوشت منجمد مرغ احتکار شده در این استان خبر داد و گفت: ارزش این محموله یک میلیارد تومان برآورد شده است.

غلامرضا قائدامینی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین افزود: این تخلف در شهرستان شهرکرد رخ داده و متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شده است.

وی از تشدید بازرسی‌ها بر بازار این استان در پی اصلاح سیاست‌های ارزی کشور طی یک هفته اخیر خبر داد وگفت: طی یک هفته اخیر از سه هزار و ۲۰۰ واحد صنفی در استان بازرسی و ۳۲۰ تخلف در این بازرسی‌ها کشف شده است.

معاون بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: ارزش تخلفات کشف شده ۱۳ میلیارد تومان است که پرونده آن به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

قائدامینی افزود: ۳۰ تیم بازرسی روزانه بر بازار استان نظارت می‌کنند و با هرگونه تخلف با جدیت برخورد می‌شود.

چهارمحال و بختیاری دارای۴۳ هزار و ۵۹۰ واحد صنفی است که از این تعداد هشت هزار و ۲۷۸ واحد صنفی تولیدی، ۲۳ هزار و ۳۴۰ واحد صنفی توزیعی، هفت هزار و ۳۶۱ واحد صنفی خدمات فنی و چهار هزار و ۶۱۱ واحد صنفی خدماتی است.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.