مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به توطئه های دشمن، گفت: این دسیسه ها با بصیرت مردم خنثی شده است.

حجت الاسلام سیدامان الله حسینی صدر روز چهارشنبه در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: استکبار جهانی باترفندها و اندیشه های مختلف بر علیه نظام اسلام دسیسه کرد اما با بصیرت مردم دسیسه و ترفند آنها خنثی شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم

به گفته وی، امروز جمهوری اسلامی بالنده است  و در جهان طرفداران و هواداران بسیار پیدا کرده است.
 حسینی صدر تصریح کرد: امام راحل در مبارزات سیاسی علاوه بر مبارزه با جریان استکبار جهانی به بحث حضور مردم در صحنه های مختلف تاکید داشت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمر بنی هاشم (ع) افزود: ملت ایران با حضور خود ثابت کردند ،همواره پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

حسینی صدر به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود: این انتخابات دومین انتخابات بعد از بیانیه گام دوم انقلاب است که مقام معظم رهبری در سال ۹۷ صادر کردند و همه مردم با حضور خود در این انتخابات که سرنوشت کشور را رقم می زند با شور، هیجان و بصیرت لازم شرکت خواهند کرد تا با مشارکت حداکثری نتیجه مطلوبی را رقم بزنند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شهرکرد به سبب شیوع ویروس کرونا به شکل متفاوتی نسبت به سالهای گذشته برگزار شد و مردم این شهر با آغاز راهپیمایی خود با خودرو، موتور و دوچرخه از میدان قمربنی هاشم(ع)، در حرکتی منسجم به نمایش مقتدرانه خود در محل میدان امام حسین(ع) خاتمه دادند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.