مسکن ملی در چهارمحال و بختیاری ،معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: در مرحله پنجم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن ۱۰۴ نفر در استان درخواست خود را ثبت کردند.

ابراهیم علیرضایی روز چهارشنبه افزود: در مرحله جدید ثبت‌نام برای طرح اقدام مسکن ملی، ۳۲ نفر در چلگرد، ۲۳۶ نفر در گندمان، ۷۱۸ نفر در هفشجان و ۱۲۲ نفر در جونقان تقاضای خود را در سامانه ثبت کردند.

وی افزود: این متقاضیان پس از احراز شرایط و تایید نهایی در نوبت دریافت تسهیلات قرار می‌گیرند. علیرضایی با اشاره به ثبت‌نام ۱۶ هزار و ۵۶۷ نفر در استان در چهار مرحله گذشته، افزود: از این تعداد ۶ هزار و ۷۵۲ نفر حائز شرایط بودند و در نهایت پنج هزار و ۵۶۸ نفر تایید نهایی شدند.

مسکن ملی در چهارمحال و بختیاری

معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: از این تعداد چهار هزار و ۱۹۹ نفر واریز وجه کردند و به روند اجرایی پروژه‌ها متصل شده‌اند.

علیرضایی همچنین از اعطای تسهیلات به ۲ هزار و ۹۴۳ نفر خبر داد و گفت: همچنین پرونده ۱۷۶ متقاضی در شعب بانکی در جریان است و یک هزار و ۱۰۲ نفر به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.