مصدومان زلزله کوهرنگ ،سرپرست مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری در پی وقوع زمین لرزه ۵.۷ ریشتری صبح امروز، از تلاش گروه‌های امدادی برای شناسایی مصدومان زلزله در کوهرنگ خبر داد و گفت: تاکنون ۱۱ مصدوم شناسایی شده و تحت درمان قرار گرفته‌اند.

خسرو کیانی روز دوشنبه اظهار داشت: ۹ نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند و ۲ نفر نیز به بیمارستان شهرستان اردل منتقل و بستری شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون حادثه‌ای در پی وقوع زلزله کوهرنگ رخ نداده است، اظهار داشت: احتمال ریزش یا رانش کوه وجود داشت که خوشبختانه تاکنون حادثه‌ای در این خصوص گزارش نشده است.

کیانی تصریح کرد: تمام تلاش مسوولان خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مردم حادثه‌دیده است و در همین راستا تمام دستگاه‌ها در حالت آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

بر اساس گزارش مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمین‌لرزه ۵.۷ ریشتری ساعت ۶ و ۹ دقیقه صبح دوشنبه مرز استانهای چهارمحال و بختیاری و خوزستان حوالی چلگرد را لرزاند.

مصدومان زلزله کوهرنگ

این زمین لرزه در ۳۳ کیلومتری چلگرد استان چهارمحال و بختیاری در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده است.

نزدیکترین مراکز استانها به محل وقوع این زلزله شهرکرد با ۱۰۲ کیلومتر و اهواز با ۱۵۸ کیلومتر گزارش شده است. چلگرد در ۹۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.