معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: طبق قرارداد منعقد شده با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) عملیات آبرسانی به ۴۴ روستا در استان انجام می‌شود.

به گزارش چهارمحال آنلاین از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، علی حیدری در جلسه قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) که با حضور سردار مجیدرضا حسن‌زاده جانشین قرارگاه ثامن الائمه برگزار شد، اظهار داشت: قرارگاه امام حسن(ع) در چهار حوزه آبخیزداری و منابع‌طبیعی، مسکن، راه روستایی، آبرسانی به روستاها در حال فعالیت است.

وی افزود: در جهت آبرسانی به روستاهای استان یک قرارداد به مبلغ ۱۶۳ میلیارد تومان با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) منعقد شده و عملیات اجرایی در شهرستان خانمیرزا آغاز شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: قرارگاه امام حسن مجتبی طی این تفاهم‌نامه آبرسانی به ۴۴ روستا در چهارمحال و بختیاری را انجام می‌دهد، اشکالات و ایرادات این طرح طی یک هفته آینده رفع خواهد شد.

حیدری خاطرنشان کرد: در بحث راه روستایی و آبخیزداری نیز بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری ورود پیدا کرده است، امیدواریم در سال ۱۴۰۱ با این مجموعه قرارداد منعقد شود.

در حال حاضر ۷۰ روستا در چهارمحال و بختیاری با تانکر آبرسانی سیار می‌شود که این تعداد در تابستان به ۲۰۰ روستا افزایش پیدا می‌کند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.