معدوم سازي ۳ تن مواد غذايي فاسد در اردل

معدوم سازي ۳ تن مواد غذايي فاسد در اردل ،سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردل از کشف و معدوم سازي ۳ تن مواد غذايي فاسد، غيرمجاز و تاريخ گذشته در اين شهرستان خبرداد.

عليرضا رئيسي سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین با بيان اين خبر اظهارداشت: اين مواد غذايي از اماکن تهيه و توزيع مواد غذايي و در راستاي اجراي طرح سلامت غذايي کشف و جمع آوري و همزمان با چهارمين روز از هفته سلامت معدوم شد.

رئيسي افزود: اين مواد غذايي شامل انواع نوشيدني، کنسرو، پفک، چيپس، بيسکويت، کيک، آب ميوه، لبنيات و انواع ترشيجات بود و در ۳۰۰ مورد بازرسي در سطح اين شهرستان توسط کارشناسان بهداشت محيط کشف و ضبط شد.

وي خواستار توجه هرچه بيشتر شهروندان به تاريخ انقضاي مواد خوراکي و اطمينان از سالم بودن اين مواد غذايي شد و افزود: شهروندان در زمان خريد مواد غذايي به تاريخ انقضاي محصولات توجه داشته باشند و از سالم بودن اين محصولات اطمينان حاصل کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.