مفسدان اقتصادی اولویت نخست نیروی انتظامی ،فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، به اهمیت برخورد با مفسدان اقتصادی  به عنوان اولویت نخست پلیس اشاره کرد و گفت: با شبکه‌های مافیایی که قصد ضربه‌زدن به اقتصاد کشور دارند به صورت قاطع و هوشمندانه برخورد می‌شود.

سردار حسین اشتری روز دوشنبه در حاشیه آیین معارفه فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران، به همکاری با دستگاه قضایی در امر مبارزه با مفسدان اقتصادی اشاره کرد و افزود: پرونده‌هایی نیز در این زمینه تشکیل شده است.

وی به فعال شدن پلیس امنیت اقتصادی از سال گذشته در کشور برای رسیدگی به تخلفات حوزه اقتصادی اشاره کرد و گفت:  دسترسی به اطلاعات و اشرافیت اطلاعاتی حوزه اقتصادی با فعال شدن این پلیس در کشور افزایش یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی ، از راه‌اندازی سامانه ثبت مشخصات تعرض‌کنندگان به حقوق مردم خبر داد و گفت: این سامانه در پلیس امنیت کشور فعال خواهد شد.

وی افزود: با فعال شدن این سامانه و ثبت مشخصات افراد تعرض‌کننده‌ به حقوق مردم ،در هر زمانی که نیاز باشد این افراد احضار و تعهد از کتبی از آنها گرفته می‌شود.

اشتری با تاکید بر اینکه ناجا به صورت قاطع و بدون اغماض با تمام  افرادی که قصد تعدی و تعرض به حقوق مردم را دارند، برخورد می‌کند، گفت: برخورد با ارازل و اوباش و هنجارشکنان که امنیت مردم را خدشه‌دار می‌کنند، در اولویت برنامه‌های پلیس است.

در آیین معارفه فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از تلاش چهارساله سردار غلامعباس غلامزاده تقدیر و سرتیپ دوم پاسدار” منوچهر امان‌اللهی” با حکم فرمانده انتظامی کشور به عنوان فرمانده انتظامی استان معرفی شد.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.