مواد شوینده تقلبی در چهارمحال و بختیاری ، معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از کشف ۲ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم مواد شوینده تقلبی خبر داد.

غلامرضا قائدامینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین گفت: در ۱۰ روز دوم خرداد‌ماه بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت استان از تعداد ۶ هزار و ۵۴۰ واحد صنفی بازرسی و تعداد ۸۷ مورد تخلف را در قالب ۵۱ پرونده به ارزش ۸۰ میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی ارسال کرده‌اند.

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری افزود: عرضه خارج از شبکه، احتکار، گرانفروشی، عدم انجام تکالیف صنفی و عدم درج قیمت از عمده تخلفات مکشوفه است.

وی تصریح کرد: از مهم‌ترین اقدامات بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در هفته اخیر کشف و ضبط ۲ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم مواد شوینده تقلبی بوده که پرونده تخلف این موضوع به مراجع قضایی ذی‌صلاح ارسال شده است.

وی تاکید کرد: با توجه به رواج عرضه کالاهای تقلبی از سوی برخی سودجویان از مردم استان درخواست می‌شود در خرید روغن موتور و مواد شوینده دقت لازم را داشته باشند و مراتب تخلف احتمالی را با تلفن‌های ۱۳۵ و ۱۲۴ اطلاع‌رسانی نمایند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.