مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری ،فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ماموران انتظامی استان، ۴۱۷ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در محور خانمیرزا-بروجن کشف شد .

منوچهر امان‌اللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ، در شهرکرد گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در تهیه و توزیع مواد مخدر در استان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت .

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: پس از اخذ مجوز قضائی و انجام تحقیقات، یک دستگاه خودرو پژو حامل موادمخدر و یک دستگاه خودرو پژو اسکورت قاچاقچیان در یک عملیات پلیسی شناسایی و در محور “خانمیرزا-بروجن” متوقف شدند.

مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری ،وی بیان داشت: در بازرسی از این خودروها ۴۱۷ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف و سه قاچاقچی دستگیر شدند .

 امان‌اللهی در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، گفت: برخورد با توزیع‌کنندگان موادمخدر از برنامه‌های محوری پلیس این استان در سال جاری است.

پایگاه خبری تحلیلی چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.