شما اینجا هستید
گزارش » موافقت وزارت راه و شهرسازی با تغییر کاربری 21 هکتار اراضی در شهرکرد

موافقت وزارت راه و شهرسازی با تغییر کاربری 21 هکتار اراضی در شهرکرد ،معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران، تغییر کاربری اراضی 21 هکتار از اداری به آموزشی با شرط خروج از محدوده طرح جامع شهرکرد را به استاندار و مسئولان استان چهارمحال و بختیاری ابلاغ کرد.
به گزارش روز یکشنبه چهارمحال آنلاین، پیروز حناچی در این نامه که نسخه ای از آن به ایرنا ارسال شد، آورده است: مطابق مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی ایران، کاربری اراضی از زیربنای شهری، اداری، فضای سبز شهری به کاربری آموزش عالی – حوزه علمیه تغییر می کند.
به گفته وی، این تغییر کاربری پس از تصویب در شورای برنامه ‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری، در شورای عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
حناچی در این نامه تاکید کرد: با توجه به سرانه مصوب شورای‌ عالی در خصوص مراکز آموزش عالی که 105 مترمربع به ازای هر دانشجو با احتساب خوابگاه و کوی اساتید محسوب می شود، با تغییر کاربری 21 هکتار اراضی مذکور از ‘اداری’ به ‘آموزش، تحقیقات و فناوری’ برای احداث حوزه علمیه با ظرفیت تحصیل 2 هزار نفر موافقت شد.
به گفته وی، این اراضی در شرق و شمال دانشگاه علوم ‌پزشکی از محدوده طرح جامع شهرکرد است.
بنابراین گزارش، معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی مهرماه سال 95 در شهرکرد در دیدار با حجت الاسلام محمدعلی نکونام امام جمعه شهرکرد و نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری طرح جامع حوزه علمیه فرهنگی بین المللی شهرکرد را بررسی کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!