نانوایی‌ها یک هفته زیر ذره‌بین تعزیرات ،مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری گفت: این اداره‌کل قصد دارد از ۲۹ مرداد ماه به مدت یک هفته از همه نانوایی‌‌های آزاد پز و دولتی بازدید و با متخلفان برخورد قاطع و قانونی کند.

محمدرضا عمرون امروز در گفت‌وگو با چهارمحال آنلاین گفت: ارائه نان بی‌کیفیت با وزن کمتر، گرانفروشی، فروش اجباری مانند نان کنجدی، عرضه خارج از شبکه آرد، عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، عدم رعایت ساعات کار و تعطیلی خودسرانه و تخلفاتی دیگر توسط تعدادی از متصدیان نانوایی‌های دولتی و آزادپز سبب بروز نارضایتی عموم شهروندان و افزایش شکایت‌های مردمی شده است.

نانوایی‌ها یک هفته زیر ذره‌بین تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری افزود: در راستای اجرای طرح ویژه نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی نانوایی در سراسر کشور اداره کل نظارت و هماهنگی گشت‌های مشترک سازمان متبوع و به منظور حفظ و صیانت از حقوق مصرف و جلوگیری از تخلفات احتمالی، این اداره‌کل از ۲۹ مرداد ماه به مدت یک هفته انجام گشت‌های مشترک خود از نانوایی‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: این اداره‌کل با متخلفان برخورد قاطع و قانونی و در اسرع وقت و خارج از نوبت به پرونده‌های متشکله رسیدگی می‌کند.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.