دبیر پویش تولید محتوای دیجیتال نخستین کنگره شهدای عشایری از معرفی نفرات برتر و برگزیده پویش تولید محتوا با موضوع شهدای عشایر به مناسبت نخستین کنگره ۱۱هزار شهید جامعه عشایری در چهارمحال و بختیاری خبر داد.

صادق رفیعی روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین افزود: برای برگزاری این پویش بیش از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه پویش شامل ۱۶ کلیپ و موشن‌استوری، ۸۸ قطعه پوستر و عکس نوشته ارسال و مورد ارزیابی داوران قرارگرفت.

وی افزود: پس از ارزیابی داوران ۱۰ اثر برتر انتخاب شد که یک برگزیده از استان آذربایجان شرقی و مابقی از چهارمحال بختیاری بودند.

مسوول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: سکینه نجفی، محمد محمدیان، هانیه صیفی، معصومه عبداللهی، وجیهه باقری، احمد رفیعی، هاشم رحیمی، محمدرضا نظرپور، رحیم هارونی و الهام افراشته به عنوان خالقان آثار برتر معرفی شدند.

کنگره ملی بزرگداشت ۱۱ هزار شهدا جامعه عشایری کشور از روز ۲۹ خرداد به مدت سه روز و به میزبانی چهار محال و بختیاری برگزار شد.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.