شما اینجا هستید
اجتماعی » نرخ بلیط اتوبوس برای زوار اربعین قیمت سال قبل

نرخ بلیط اتوبوس برای زوار اربعین قیمت سال قبل

نرخ بلیط اتوبوس برای زوار اربعین قیمت سال قبل ،رئیس انجمن صنفی کارفرمایی شرکت مسافربری چهارمحال و بختیاری گفت: نرخ بلیط اتوبوس برای زائران اربعین به سمت مرزها نسبت به سال گذشته افزایش نداشته است.

افشین کریمیان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار چهارمحال آنلاین با اشاره به اینکه نرخ بلیط اتوبوس برای زائران اربعین به سمت مرزها نسبت به سال گذشته افزایش نداشته است، گفت: قیمت اتوبوس عادی ۴۴ نفره، نفری ۹۰ هزار تومان و اتوبوس وی آی پی برای هر نفر ۱۳۰ هزار تومان است.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی شرکت مسافربری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اربعین سال گذشته اتوبوس‌ها از مسیر خرم‌آباد به سمت مرز حرکت می‌کردند و به مشکل بر می‌خوردیم.

وی ادامه داد: امسال مسیر ایذه باز شده و برای ناوگان استان راحت‌تر است و اتوبوس‌ها ۲۴ ساعته سرویس‌دهی دارند و البته محدودیت‌های ترافیکی برای کامیون‌ها، کمپرسی و ..‌ وجود دارد ولی تاکنون مشکل خاصی برای اتوبوس‌ها نبوده و جاده باز است.

کریمیان در پایان با اشاره به وضعیت رفاهی ناوگان استان، بیان کرد: ناوگان استان چهارمحال و بختیاری فرسودگی ندارد و اکثر ماشین‌ها مدل بالا و از نظر رفاهی تحت کنترل و بازرسی سازمان راهور و … هستند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!