نرم افزار موبایلی کنگره عشایری کشور ، علی محمد اکبری گفت: در همین راستا یک نرم افزار موبایلی جامع برای اطلاع رسانی در راستای برگزاری کنگره عشایری کشور ساخته و رونمایی شد تا خانواده های شهدا و شرکت کنندگان در این اجلاسیه از نحوه و محل برگزاری این کنگره اطلاع کامل را کسب نمایند.

علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار چهارمحال آنلاین ؛ اظهار کرد: در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای عشایری در سطح گسترده ای از سراسر کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری است که نیاز است شرکت کنندگان در این استان حضور پیدا کنند.

وی افزود: در همین راستا یک نرم افزار موبایلی جامع برای اطلاع رسانی در راستای برگزاری کنگره عشایری کشور ساخته و رونمایی شد تا هم خانواده های شهدا و شرکت کنندگان در این اجلاسیه از نحوه و محل برگزاری این کنگره اطلاع کامل را کسب نمایند و هم یک نقشه راهی داشته باشند و با محل های برگزاری کنگره آشنایی پیدا کنند.

سردار اکبری گفت: این اپلیکیشن به معرفی شهدای شاخص جامعه عشایر کشور نیز می پردازد ، امروز باید از تمام ظرفیت هایی که در اختیارمان هست مخصوصا به صورت نرم افزاری و تلفن همراهی که در اختیار اکثر مردم است می توانند با نصب این نرم افزار می توانند از این خدمات رایگان ، حتی اینترنت رایگان تا زمانی که در استان چهارمحال و بختیاری هستند استفاده خواهند کرد.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.