شما اینجا هستید
اسلایداصلی » نسبت به اطلاع رسانی مسئولانه کم توجهی شده است

نسبت به اطلاع رسانی مسئولانه کم توجهی شده است

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اطلاع رسانی به موقع، دقیق و مسئولانه گفت: اگر این مهم بطور کامل رعایت می شد اثرگذاری بیشتری از خود در جامعه برجای می گذاشت.
به گزارش چهارمحال آنلاین ، اقبال عباسی عصر شنبه در آئین افتتاح طرح های عمرانی سپاه قمربنی هاشم (ع) افزود: اقدامات و خدمات بسیاری طی چهل سال گذشته انجام گرفته است، اما با وجود تلاش نهادها و ارگانهای مختلف باز هم کاستی ها و نارسایی هایی وجود دارد.
وی ادامه داد: گرچه عمق محرومیت ناشی از دوران قبل از انقلاب به حدی بود که پس از ۴۰ سال خدمت و سازندگی همچنان جای کار وجود دارد، اما به ۲ مقوله مهم توجه لازم نشده و همین موضوع باعث بروز برخی مشکلات شده است.
عباسی، کمرنگ شدن وحدت و همدلی و بی توجهی نسبت به اطلاع رسانی دقیق، به موقع و مسئولانه را ۲ عامل اثرگذار در بروز برخی کاستی ها در کشور عنوان کرد و گفت: انتظار می رود ضمن توجه بیش از پیش به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص نحوه اطلاع رسانی در کشور و همچنین تقویت وحدت و وفاق ملی بتوان کاستی های موجود را نیز از میان برداشت.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در کشور همه ارگان ها، نهادها و بخش های مختلف دولتی، خصوصی و خیریه در حال کار و تلاش هستند اما همچنان تا رسیدن به وضعیت مطلوب فاصله داریم.
عباسی با تبیین ۵ مولفه قدرت در جهان اظهار داشت: قدرت رهبری، نفوذ سیاسی، قدرت اقتصادی، نیروی نظامی قدرتمند و قدرت مانور بین المللی از جمله این مولفه هاست که با وجود اینکه ایران از تمامی این شاخص ها برخوردار است، اما می طلبد تا از این فرصت ها بیش از پیش بهره گیری کرد.
وی افزود: این نظام با همدلی دولت و ملت و با حضور خانواده شهدا و ایثارگران می تواند همچنان با قدرت به راه خود ادامه دهد و فتنه ها و توطئه های دشمن را به سلامت پشت سر بگذارد.
فرمانده سپاه چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست با اشاره به اجرای ۴۰ هزار طرح عمرانی به همت بسیجیان و سپاهیان کشور به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت: از این تعداد یکهزار و ۳۰۰ طرح سهم چهارمحال و بختیاری است.
ایجاد ۴۰ مسکن مددجویی، اعطای ۳۰۰ فقره جهیزیه، اعزام ۴۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان، تهیه و توزیع بسته های مواد غذایی، احداث و بهسازی ۶۰۳ خانه محرومین، ایجاد کارگاه های اشتغالزایی، احداث معابر و پل روستایی، احداث ۱۵۰ نیروگاه خورشیدی، بهسازی و احداث مدرسه، لایروبی قنات و اجرای طرح های هادی از جمله این طرح ها به شمار می رود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری چهارمحال آنلاین | پایگاه خبری تحلیلی استان چهارمحال و بختیاری

error: Content is protected !!