نماز جمعه مرکز چهارمحال و بختیاری ،استاندار چهارمحال و بختیاری با گرامی‌داشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: دولت سیزدهم به توسعه مناطق محروم مانند این استان نگاه ویژه و عادلانه دارد.

غلامعلی حیدری روز جمعه به‌مناسبت هفته دولت در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مرکز چهارمحال و بختیاری کرد: شهیدان رجایی و باهنر که هفته دولت به‌مناسبت شهادت آنان نام‌گذاری شده است اقدامات اثرگذار و ماندگاری را ارائه کردند.

وی شهیدان رجایی و باهنر را در صدر مدیران تراز انقلاب اسلامی دانست و افزود: هفته دولت فرصت مطلوبی برای بیان دستاوردهای دولتمردان و تجدید میثاق با این ۲ شهید است.

حیدری به شرایط حساس کشور در دوران تحویل گرفتن دولت از سوی دولت سیزدهم اشاره و تصریح کرد: در سال گذشته مشکلات کشور برای همگان روشن بود اما دولت سیزدهم با گفتمان انقلابی خود مقدمات تشکیل دولت انقلابی را فراهم کرد.

وی مردمی بودن را از مهم‌ترین شاخص‌های دولت سیزدهم دانست و یادآور شد: رییس‌جمهور و هیات دولت به‌صورت هفتگی در استان‌ها حضور پیدا می‌کنند و مدیران کلان برای رفع بحران‌ها و مشکلات، راهکارها را به‌طور میدانی بررسی و ارائه می‌کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور آیت‌الله رئیسی در مناطق محروم این استان در سفر هیأت دولت به بام ایران اظهار داشت: رییس‌ جمهور دغدغه جدی برای رفع مشکلات مردم دارد.

وی با اشاره به بحران ناشی از جاری شدن سیل اخیر در کشور و چهارمحال و بختیاری گفت: در این حادثه مسوولان مرتبط در سطح ملی برای مدیریت بحران در استان حاضر و مشکلات به‌صورت میدانی بررسی شد.

حیدری تاکید کرد: در بحران اخیر تامین آب آشامیدنی شهرکرد و به‌دنبال کدورت چشمه کوهرنگ، سه خط پدافندی با کار جهادی و در کمترین زمان ممکن اجرا شد.

وی گفت: من و همکارانم در این مدت به عنوان خدمت گذاران مردم خواب نداشتیم و ما عاشق خدمت به این مردم هستیم که در موضوع آب کاری ۶ ماهه را در ۲ هفته انجام دادیم.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هفته دولت فرصتی است که به ولی نعمتان خود گزارش دهیم که بدانند در این مدت که مردم آب شرب نداشتند برخی از مدیران ۷۲ ساعت نخوابیدند، رییس سازمان آبفای کشور در تمام این مدت در استان به صورت میدانی کار را پیگیری کرد ولی وقتی آب به شهرکرد رسید و مطئمن شد مشکل حل شده ،شهرکرد را ترک کرد.

وی افزود: مدیران دولت، قادر به تبلیغات پُرهزینه و پُرحاشیه نیستند و معتقدند اطلاع‌رسانی بایستی به‌دور از حاشیه‌سازی انجام شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: وفاق و همدلی بین مردم با مسوولان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نماینده ولی‌فقیه در استان و شهرکرد مطلوب است.

وی فسادستیزی را خط قرمز دولت سیزدهم دانست و یادآور شد: با هیچ مدیری عهد اخوت نبسته‌ایم و در صورت تخلف احتمالی هر کدام از مدیران با وی برخورد شدید می‌شود.

چهارمحال آنلاین استان چهارمحال و بختیاری | سایت خبری چهارمحال آنلاین به همت جوانان انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با هدف ارائه جدید ترین اخبار استان و شهرستان ها راه اندازی شده است.